ul. Kusocińskiego 2A I-piętro
28-100 Busko-Zdrój
695 150 852

O gabinecie

Pasja – oto co mnie wyróżnia

Pacjent jest dla mnie człowiekiem, któremu chcę służyć – swoją wiedzą, doświadczeniem, energią. Istotą misji Gabinetu Rehabilitacji Sportowej Adam Wolański jest praca zespołowa. Współpraca wielu specjalistów, lekarzy i fizjoterapeutów, wymiana informacji oraz konfrontacja wiedzy daje najlepsze wyniki.
W Gabinecie Rehabilitacji Sportowej Adam Wolański - Stanisław Nowak znaczy tyle samo co mistrz olimpijski. Jan Kowalski jest dla mnie równie ważny, jak mistrz świata. Pomocy każdemu z nich poświęcam się z równym zaangażowaniem.
Pomogłem wielu pacjentom. Są wśród nich: Jan Kowalski, Stanisław Nowak, są medaliści Mistrzostw Polski, sportowcy reprezentujący Polskę na najważniejszych imprezach na świecie, którzy dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu wrócili do czynnego życia zawodowego i na najważniejsze sportowe areny.


Nie tylko leczenie

  • Spotkania i akcje charytatywne
  • Jogging
  • Rower
  • Ćwiczenia ogólnorozwojowe, profilaktyczne
  • Usługi

Od wielu lat Gabinet Rehabilitacji Sportowej Adam Wolański świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Ich standard wyznaczają zawodowi sportowcy, medaliści Mistrzostw Polski, sportowcy reprezentujący Polskę na najważniejszych imprezach na świecie.
Praca z największymi gwiazdami polskiego sportu nauczyła mnie odrzucać wszelkie kompromisy dotyczące jakości świadczonych usług. To zasada, którą stosuję wobec wszystkich moich pacjentów, bo moim zdaniem każdy pacjent jest wyjątkowy.

Konsultacje fizjoterapeutyczne

To indywidualna porada udzielana przez wysoko wyspecjalizowanego fizjoterapeutę. Celem konsultacji jest stworzenie jak najbardziej optymalnego programu rehabilitacyjnego dla każdego pacjenta.
W trakcie tego spotkania przedstawione zostaną mechanizmy odpowiadające za dany problem terapeutyczny, omówione zostaną również najefektywniejsze możliwości jego rozwiązania. Fizjoterapeuta pomoże odnaleźć i wyeliminować czynniki niekorzystnie wpływające na proces rehabilitacji, zindywidualizuje także program rehabilitacyjny i wskaże kluczowe jego składowe.
Dzięki konsultacji otrzymają Państwo wyczerpujące informacje na temat możliwości leczenia, czasu powrotu do najlepszej możliwej sprawności a także zalecenia dotyczące najkorzystniejszej formy terapii. Z przyjemnością udzielę odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja Sportowa Adam Wolański to gabinet, w którym w jednym miejscu spotykają się wiedza, doświadczenie oraz nowoczesna technika. Proces rehabilitacji na najwyższym poziomie nie jest możliwy bez zawansowanych urządzeń rehabilitacyjnych, fizykoterapeutycznych i pomiarowych pozwalających obiektywnie ocenić stan pacjenta oraz czynione postępy.
© Copyright 2022 - Adam Wolański - All Rights Reserved
phoneenvelopelocation-arrowenvelopephonemap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram